Elektronik Sigara İle Sigarayı Bırakın!

Elektronik sigara son yılların, sigara bırakma tedavisinde uygulanan en etkili yöntemlerin başında gelir. Bilinenin aksine elektronik sigara bağımlılık yapmaz, sigara bırakmada kullanılan yardımcı bir cihazdır. Özellikle Almanya’da sigara bırakma konusunda doktor kontrolünde kullanılır.
Elektronik sigara sigaranın birçok zararından sizi uzaklaştırmasının yanı sıra, sigaranın pis kokusundan ve zararlı birçok maddesinden sizi koruyacaktır. Ayrıca her ortamda kullanabilir, sigara aklınıza geldiği her anda elektronik sigara ile bu ihtiyacınızı yatıştırabilirsiniz. Doğru kullanım ile birlikte artık elektronik sigara ile yavaş yavaş sigarasız hayata merhaba diyebileceksiniz. Unutmayın, elektronik sigara size sigarayı bırakmanız için üretilmiş mükemmel bir cihazdır. Sigarayı bırakma aşamasında bazı zararlar oluşmaktadır. Nikotinin birden kesilmesi sonucunda, uzun yıllar sigara kullanan kişilerde bir takım olumsuz sonuçlar oluşmaktadır. Elektronik sigara ile sadece nikotin maddesini alarak bu olumsuz etkilerden de kurtulacak ve sigarayı bırakırken diğer sağlık sorunları ile karşı karşıya kalmayacaksınız.
Elektronik sigarayı Almanya’da ki doktorlar, yüksek doz ile başlatırlar ve zamanla bu dozu azaltırlar. Kişinin sigaradan uzaklaşması ile birlikte bu doz iyice azaltılarak, sonucunda elektronik sigara ile veda etmesi sağlanır. Bununla birlikte hem sigarayı bırakmak kolaylaşır, hem de sigarayı bırakmanın oluşturacağı olumsuz etkiler oldukça azaltılır. Sağlıklı nefes almaya herkesin hakkı vardır ve elektronik sigaranın bu konuda paha biçilemez değeri vardır. Elektronik sigarayı ilk kullanmaya başladığınız andan itibaren sağlıklı nefes alıp vermeye başlayacaksınız. 

Yorumlar

Bu blogdaki popüler yayınlar

Natura Elektronik Sigara Likiti

Elektronik Sigara ve E-likitler için öneriler

SİGARA YAVAŞ YAVAŞ ÖLDÜRÜR, SİGARAYI BIRAKIN