Elektronik Sigara' da Çok Tercih Edilen Markalar Nelerdir?

Elektronik sigaralar sağlığa zararsız ve %100 gerçekçi olarak üretilen simülatörlerdir. Normal sigaranın bütün özelliklerine sahip olan elektronik sigaralar normal sigaraları taklit etmektedir.  Elektronik sigara likit ise elektronik sigara kartuşlarını doldurmaya yarayan aromalı sıvıdır. Elektronik cihazınızı ekonomik ve rahat bir şekilde kullanmanızı sağlayan elektronik likitin PG ve VG olmak üzere iki çeşidi bulunmaktadır. Elektronik sigaraların yaygınlaşmasıyla birlikte birçok firma tarafından elektronik sigara üretimi yapılmaktadır. Elektronik sigara likiti satışı yapan çok tercih edilen firmaların başında Ovale, Joyetech, Dekang ve Natura gibi firmalar bulunmaktadır. Bu markalar birçok elektronik sigara likiti üretmekle birlikte tüm Avrupa’ya da satışını gerçekleştirmektedir.
Natura Marka Elektronik Sigara Likiti
Cam damlalıklı ve plastik iğneli olarak üretilen Natura elektronik sigara likitleri 30 ml’lik şişelerde satışa sunulmaktadır. Bu likitler İtalya Hexocell laboratuvarlarında üretilmektedir. Natura marka likitlerde PG ve VG miktarları özel olarak ayarlanmıştır. Özel hazırlanan bu likitlerde aroma hem yoğun hem de bol dumanlı olarak üretilmektedir. 0, 9 ve 18 mg olarak 3 farklı nikotin miktarıyla üretilen Natura marka likitler ilaç sektörünün içerisinde bulunduğu için Avrupa’da yoğun bir denetim geçirmektedir. Fiyat açısından oldukça ekonomik olan Natura marka likitler oldukça kaliteli olarak üretilmektedir. Tütün, meyve ve egzotik aromalara sahip birçok çeşit likiti rahatlıkla bulabilirsiniz.
Dekang Marka Elektronik Sigara Likiti
Dekang marka elektronik sigara likiti Çin menşeili bir firmadır. Dekang markalı likitlerin ürün yelpazesi çok geniş olduğu için kendinize uygun likitleri kolaylıkla bulabilirsiniz. Dekang markalı likitlerin fiyatları çok uygundur. Hatta birçok firma açısından en uygun fiyatlara sahip likitler olarak bilinmektedir.  Dekang markalı likitlerin neredeyse hepsi %100 VG olarak üretilmiştir. Özellikle karpuz, kavun, üzüm aromalıları kullananlar tarafından çok beğenilmektedir. 6, 12, 18 ve 24 mg olarak farklı nikotin çeşitleri ile üretilmiştir.
Ovale Marka Elektronik Sigara Likiti
Buhar analizi yaptırmış olan ünlü elektronik sigara likit markası ovale nin içerisinde çok az miktarlarda formaldehit ve asetaldehit bulunmaktadır. İtalya’da üretilen Ovale markası likitler 20 ml’lik plastik iğneli şişelerde üretilmektedir. Çok çeşidi bulunmayan Ovale markasının farklı ve özel tatları bulunmaktadır. 0, 9 ve 16 mg olarak 3 farklı nikotin miktarlarıyla üretilen Ovale marka elektronik likitler çok tercih edilmektedir.
Joyetech Marka Elektronik Sigara Likiti
İtalya’nın Roma şehrinde üretilen Joyetech markalı elektronik sigara likitler plastik iğneli ve 20 ile 30 ml’lik şişelerde üretilmektedir. Çok çeşidi bulunmayan bu likitin 0, 9 ve 16 mg olmak üzere farklı nikotin miktarları bulunmaktadır.
Elektronik Sigara Kullanımının Yasak Olduğu Ülkeler
Elektronik sigara kullanımının artmasıyla birlikte bazı ülkeler tarafından elektronik sigara kullanımı yasaklanmıştır. Tütün endüstrisinin önemli gelirler ettiği bu ülkeler  Elektronik sigara kullanımı yasak olan ülkelerin başında Brezilya, Meksika, Hong Kong, Malezya, Singapur gelmektedir.

Yorumlar

Bu blogdaki popüler yayınlar

Natura Elektronik Sigara Likiti

Elektronik Sigara ve E-likitler için öneriler

SİGARA YAVAŞ YAVAŞ ÖLDÜRÜR, SİGARAYI BIRAKIN