Sağlığınız İçin Siz de Elektronik Sigara Kullanın

Nikotin bağımlılık yapan zararlı bir maddedir. Tütün bitkisinde bulunur, içimi haz vererek alışkanlık yapacağından sigaraya hiç başlanmamalıdır. Oysa günümüzde sigara kullananların yaş seviyesi 12, 14 yaşlara kadar düşmüş durumdadır. Sigara kullanımına kapalı alan yasakları, para cezaları, toplu alanlarda içme engelleri konulsa da maalesef hep formüller bulunmuş, dışarlarda, kaldırımlarda, bina önlerinde çok sayıda sigara içenlere rastlanmaya başlanmıştır. Kısaca caydırıcı tedbirler sorunu kökten çözmeye yaramamıştır.

Öncelikli olarak sağlığı olumsuz etkileyen ve kanserojen madde içeren sigara içicilerine, sigara bırakmak imkânsız gibi görünmektedir, çünkü onlar bağımlıdır. İster bağımlı olun, ister dudak tiryakisi olun veya dumanı içinize çekin veya hiç içinize çekmeden sigara içinelektronik sigara kullanarak sigara içer gibi sigarayı bırakma zevkini yaşayın. Sigara görünümlü yapay sigara ve içine konulan aromalı likit ile bataryayı şarj eden şarj makinası orijinal çantalarında satışa sunulduğu gibi ayrı ayrı da satılmaktadır.

Kullanıldıkça likit yenilenmekte ve alet ile şarj makinası bir defaya mahsus olarak alınmaktadır. Likitlerdeki aroma çeşitliliği tamamen arzuya kalmış olup çoğu tiryaki içtiği sigaranın aromasını tercih etmektedir. www.elektroniksigaravip.com.tr/ sitesi birbirinden güzel ve kaliteli markaların ürünlerini satışa sunarak siparişinizi beklemektedir. Siz de 09.00- 17.00 çalışma saatleri içinde  telefondan sipariş verebilir, kapıda ödeme kolaylığından yararlanabilirsiniz. Ayrıca 50 TL ve üzeri alışverişlerde ücretsiz kargo ile yine kapıda ödeme fırsatınız olduğunu, hediyeli ürünlerinde bulunduğunu, indirim ve kampanyalarla zenginleştirilerek sürekli yeni ürünlerin tanıtıldığı sitenin son derece güvenilir olduğu da göz ardı edilmemelidir.
Her konuda olduğu gibi elektronik sigara ve aparatlarında sahte ve kalitesiz ürünler ile karıştırılmamalı taklitlerinden ve benzerlerinden kaçınılmalıdır. Sağlığınız için sigara bırakma merkezini seçin.

Yorumlar

Bu blogdaki popüler yayınlar

Natura Elektronik Sigara Likiti

Elektronik Sigara ve E-likitler için öneriler

SİGARA YAVAŞ YAVAŞ ÖLDÜRÜR, SİGARAYI BIRAKIN