Sigarayı Bırakmanın En Kolay Yolu

Sigarayı Bırakmanın En Kolay Yolu

Yüksek oranda bağımlılık yapıcı sigara, aynı zamanda da insan sağlığını yüksek oranda tehdit eden bir alışkanlıktır. Sigaraya başlama yaşının çocukluk dönmelerine kadar inmesi artık bu maddenin ne kadar tehlikeli olduğunu gözler önüne sermektedir.

Peki, bu kadar tehlikeli bir maddeyi insanlar hala ve neden kullanmaya devam ediyorlar? Çünkü diğer bağımlılık yapan maddelerden 8 kat daha fazla bağımlılık yaratmaktadır. Hemen hemen bütün tiryakiler sigarayı bırakmayı ister ama, bu konudaki tüm çabaları sonuçsuz kalır.

Yemekle birlikte, kahvenin yanında aylar sonra bile içilen tek bir sigara yeniden eski alışkanlığa dönmeye neden olur. Üstelik de bu maddeyi her yerde bulmak kolaydır. Sigarayı bırakanlar uzun bir süre büyük bir sınav vermektedir. Bu da bu bağımlılığın devam etmesine neden olur.

Artık bu kadar uğraşmaya gerek kalmayacak! İsteyen herkes çok daha kolay şekilde sigarayı bıraka-bilecek. JoyeTech elektronik sigara çeşitleri ile sigarayı bırakmak daha kolay.

Elektronik Sigaralar

JoyeTech, sigara bağımlılarının bu esaretten kurtulabilmesi adına üretmiş olduğu çeşitli elektronik sigaralar ile mağdurların hizmetinde. Özellikle tiryakilerin çevresinde olup da pasif içici konumundaki kişilerin, sağlıklı yaşama hakkına saldırının önüne geçiyor JoyeTech elektronik sigaralar.

Bu sigaralar farklı şekil ve renkteki ürünleri ile, sadece pasif içicilerin değil sigara tiryakilerinin de ilgisini çekecektir. Sigarayı bırakmak isteyenlerin umudu JoyeTech olacaktır.

Sigarayı Bırakma Aşamaları

Sigarayı bırakmak pek çok kişi için sancılı bir dönemdir. Aslında bu girişimin en zorulu etabı ilk etaptır. Yani ilk 72 saat.....

Son sigara içildiktikten sonraki 48 saat içinde kanda biriken nikotin seviyesi yarı yarıya azalır. İşte bu nokta sıkıntılıdır. Kandaki azalan nikotin oranı ile birlikte tiryakide nikotin ihtiyacı başgösterir. Bu süreç boyunca sigara ve dolayısı ile nikotin alamamış vücut nikotin ihtiyacını karşılamak yani sigara içmek ister.

Bu durumda tiryakinin yapacağı iki şey olabilir. Ya sigara içerek vücudunun söylediği zararlı alışkanlığına geri dönecek ya da sigara içmeyerek aklının söylediği doğru davranışı sergileyecektir.


JoyeTech elektronik sigara bu sürecin kolay aşılmasını sağlamakta ve böylece sigara bırakma girişiminin başarılı sonuçlanması için gereken kararlılık gösterilebilmektedir. 

Yorumlar

Bu blogdaki popüler yayınlar

Natura Elektronik Sigara Likiti

Elektronik Sigara ve E-likitler için öneriler

SİGARA YAVAŞ YAVAŞ ÖLDÜRÜR, SİGARAYI BIRAKIN