Sigarayı Bırakırken de Wismec Elektronik Sigara

Sigarayı Bırakırken de Wismec Elektronik Sigara

Sigarayı bırakma yöntemlerinden biri olarak karşımıza çıkan elektronik sigara ile sigara nasıl bırakılır ?  Elektronik sigara pil, atomizer ve dolum kartuşundan oluşan üçlü bir sisteme sahiptir. Pil ile ısıtılan ve kartuş içerisinde yer alan dolum sıvısı buharlaşarak içerisindeki etken maddeleri kullanıma hazır hale getirir. Dolum sıvısı içerisinde telapatik nikotin, aroma esansı ve dolum sıvısı çeşidine göre farklılaşan bir biçimde bitkisel gliserin (VG) veya propilen glikol ( PG) maddeleri yer almaktadır. Propilen glikol ve bitkisel gliserin kullanımı güvenli maddeler olarak tescil edilmişlerdir. Dolum sıvısının esasını teşkil ederler.

Wismec Elektronik Sigara ile Nasıl Sigarayı Bırakırım ?

Sigarayı bırakmaya karar verdiğinizde yüksek kalite ile üretilen sigaraya göre oldukça ekonomik ve zarif tasarımı ile dikkat çeken Wismec Elektronik SigaraMarkası ve Modelleri tercih edildiğinde doğru bir başlangıç yapmışsınız demektir. Sigarayı bırakmak için elektronik sigara kullandığınızda dikkat etmeniz gereken önemli noktalar bulunmaktadır. Elektronik sigaranızın dolum sıvılarını alırken sigarayı bırakmak amacı ile kullandığınızı belirtmeyi unutmayınız.

Sigarayı Bırakırken Dolum Sıvısı Tercihleri

Gerek propilen glikol ve gerekse bitkisel gliserin esaslı dolum sıvılarında dikkat edilmesi gerekli en temel noktanın Orijinal likit sıvı satın almak gerektiğini bir kez daha hatırlatmak isteriz. Sağlığınızı korumak için sigarayı bırakmak amacı ile elektronik sigara kullandığınızda sahte dolum sıvısı kullandığınız takdirde sağlığınıza telefisi imkansız zararlar verebilirsiniz. Sahte likit sıvıların denetlenmesi mümkün olmadığı için içeriğinin tespit edilmesi de mümkün değildir. Orjinal dolum sıvısında farklılık doygun tat veya buhar yoğunluğunun tercih edilmesi yönünden ortaya çıkmaktadır. Tüm likit sıvılardaki nikotin miktarları ise tüketicinin tercihine göre değişken miktarlarda yer alabilir.

Wismec Elektronik Sigara Markası

Sigara bırakmak amacı ile Wismec Elektronik Sigara satın aldığınızda kartuşa koyacağınız Orijinal dolum sıvısının başlangıç miligramı 16 olmalıdır. Düzenli olarak sıfıra indirgenmelidir. Daha yüksek miktarlarda başlangıç yapmanız veya nikotin miktarını düzenli olarak aşağıya çekmeyi ihmal ettiğiniz takdirde arzu edilen sonuca ulaşmanız mümkün değildir.

Elektronik Sigarada Öne Çıkan Unsurlar

Wismec Elektronik Sigara Markasını tercih ettiğinizde tedavi sürecinizde aynı zamanda sağlığınıza sigaranın verdiği zararları da minimalize etmiş olursunuz. Zira buhar içerisindeki etken maddeler sigaranın yanma sonucu dışarıya verdiği maddeler ile kıyas edilemez boyutta farklılık göstermektedir. Wismec batarya, atomizer ve elektronik sigara tür ve modellerinin her birinde kalite ve şıklığı bir arada bulacaksınız.


Yorumlar

Bu blogdaki popüler yayınlar

Natura Elektronik Sigara Likiti

Elektronik Sigara ve E-likitler için öneriler

SİGARA YAVAŞ YAVAŞ ÖLDÜRÜR, SİGARAYI BIRAKIN