Elektronik Nargileler HakkındaElektronik Nargilenin içerisindeki kartuşun içinde bulunan likit adını verdiğimiz sıvı bitki özlü veya aromatik içeriye sahiptir. Etkisi klasik nargilelerden farklı olmamak ile birlikte kullanılan sigara içme arzusunu dindirir. Kullanın ferahlık verdiği için hasar görmemiş ve dinlenmiş bir beden ile umutlu bir şekilde sigarayı bırakmak için yardımcı olur. Elektronik nargilenin kartuşu içerisinde bulunan likit adını verdiğimiz alkoloit sıvının içerisinde su tütün çiçeği esans etanol ve nikotin bulunur. İstenildiği takdirde nikotinsiz olarak kullanım tercih edilir. Tütün ürünlerinde bulunan kanserojen maddeleri elektronik nargile içerisinde bulamazsınız. İstenilen nikotin seviyesinden başlanıp 0 nikotine doğru azaltılarak sigarayı bırakmaya yardımcı olur. Sağlığa zararsız olan elektronik nargile modelleri normalde kullanılan klasik nargileyi aratmamakla birlikte klasik nargilenin her şeyini taklit etmektedir. %100 gerçekçi bir nargile simülatörü olan elektronik nargile asla kötü koku, duman ve kül bırakmayacağı için açık veya kapalı ortam fark etmeksizin her yerde ve her şekilde rahatlıkla kullanabileceğiniz bir cihazdır. Sadece bitki özleri ve aromalar içererek nikotin ihtiyacını karşılar. 
 
Elektronik Nargilelerin Çalışma Prensibi Nasıldır?
Elektronik nargile buharlaştırıcı özelliği olan bir cihaz türüdür. Elektronik nargile hava sensörü nargilenin bir ucundan hava çekildiğinde bunu otomatik olarak algılar ve Entegre devreye bildirdikten sonra devre gücü aktif hale getirir. Daha sonra cihazın atomizer adı verilen kısmındaki yüksek frekanslı titreştirir özellikli bölüm devreye girer. Bu bölümde bulunan tugsten – wolfram teli çabucak ısınarak elektronik nargile içerisinde bulunan likit adını verdiğimiz alkaloit sıvısını yüksek frekanslı pompa vasıtasıyla ultrasonik bir titreşim yaratarak partikülleri 1 mikron olan bir tür soğuk dumana benzeyen bir buhar yaratır. Burada oluşan bu soğuk buhar, çekilmekte olan hava ile birleştikten sonra ve kartuş aracılığı ile dışarıya aktarılır. 

Online Olarak Elektronik Satın Alma Yöntemleri
Elektronik nargile satışı alanında faaliyet gösteren firmamız müşterilerimizin memnuniyetini sağlayarak en kaliteli ve güvenilir hizmeti sunmak için sürekli ürün çeşitliliğini ve ürün kalitesini arttırmaktadır. Web sitemizde bulunan iletişim kısmından siparişinizi verebilir ve bizimle irtibata geçebilirsiniz.

Yorumlar

Bu blogdaki popüler yayınlar

Natura Elektronik Sigara Likiti

Elektronik Sigara ve E-likitler için öneriler

SİGARA YAVAŞ YAVAŞ ÖLDÜRÜR, SİGARAYI BIRAKIN